Блискавкозахист будівель – не просто обережність, а справжня необхідність!

Чорні хмари, сильний вітер, гуркіт грому, спалахи блискавки… Наші далекі предки вірили, що в такі моменти бог посилає на землю покарання за їхні гріхи. Однак ми всі знаємо, що це просто звичайне природне явище, яке несе за собою велику небезпеку. Наслідки такої стихії можуть бути катастрофічними: починаючи від виходу з ладу техніки і закінчуючи великими пожежами та людськими жертвами. Саме тому блискавкозахист будівель є надзвичайно важливим питанням.

Система блискавкозахисту – це комплекс спеціальних пристроїв, які гарантують безпеку людей і оберігають будівлі і обладнання від можливих загорянь, вибухів і руйнувань, які спричиняє удар блискавки. Складається вона з двох частин: зовнішньої і внутрішньої.

Зовнішній блискавкозахист будівлі має єдине призначення – запобігти контакту заряду з будівлею і в потрібний момент перенаправити струм на заземлення. Найчастіше він представляє собою сітку, яка спеціально проектується під кожну будівлю.

До його складу входять:

- блискавкоприймач (приймає струм блискавки);
- струмовідвід (відводить струм до заземлювального пристрою);
- заземлювальний пристрій (проводить струм глибоко в землю).

Внутрішній блискавкозахист будівлі – це більш складна система. Її основна мета – захистити електрообладнання та проводки від перенапруги, яку спричиняє електромагнітне поле блискавки. Для цього встановлюють такі пристрої, як обмежувач перенапруги та прилад захисту від імпульсних перенапруг. Вони проводять весь струм через себе, а не через електричні прилади, тим самим вберігаючи їх від згоряння.

Запам'ятайте, що від нещасних випадків під час грози не застрахований ніхто. Тому блискавкозахист будівлі – не менш важлива операція, ніж її будівництво. Негативних наслідків стихії можна запобігти, звернувшись за допомогою до професіоналів. Наприклад, до компанії «Вікорт».

5 причин замовити установку блискавкозахисту у нас:

1) ПРОФЕСІОНАЛІЗМ. 20-ти літній досвід у цій сфері дозволяє нам виконувати всі роботи швидко та дуже якісно. Ми знаємо всі секрети вдалого кріплення пристроїв блискавкозахисту до стін та покрівлі. Тому гарантуємо, що система буде практично непомітною і фасад вашого будинку не втратить свою привабливість.

2) СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ. Ми використовуємо тільки якісне та прогресивне обладнання, яке вже встигло зарекомендувати себе як ефективне і надійне. Воно забезпечить довговічність системи та її безперебійну роботу.

3) ГАРАНТІЇ. Ми несемо повні гарантійні зобов'язання по всьому комплексу робіт, які виконують для вас наші фахівці. А все тому, що впевнені в якості виконаних робіт на всі 100%.

4) ДОСТУПНІ ЦІНИ. Ми пропонуємо цілком адекватні ціни на наші послуги без «накруток». Вартість розраховується згідно з прайс-листом і не змінюється до закінчення виконання робіт.

5) ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД. Система блискавкозахисту проектується спеціалістами компанії індивідуально для кожної будівлі. Ми запропонуємо найбільш оптимальне рішення саме для вашої будівлі та врахуємо найменше ваше побажання.

Замовлення приймаємо від клієнтів з усієї України: Київ, Чернігів, Житомир, Черкаси, Вінниця, Полтава, Львів та ін.

Зателефонуйте нам за контактним номером телефону, ми будемо раді з вами співпрацювати!