Найчастіше алмазне свердління використовують для різання конструкцій стін. Це найзручніший і безпечний спосіб, який застосовується для матеріалів різного ступеня твердості: залізобетон, цегла, камінь, мармур, граніт і т.д.

Різка алмазним інструментом дає можливість створювати потрібні отвори в необхідних місцях і певних розмірів без заподіяння шкоди для оточуючих предметів або бетонних конструкцій. Алмазне свердління по праву можна вважати найбільш швидким і безшумним методом обробки даних матеріалів. Головною перевагою алмазного свердління є відсутність пилу та висока якість оброблених поверхонь, які виходять ідеально рівними і гладкими. Тому алмазне сверління стін дозволяє вам економити на додатковій обробці.

Крім того, алмазное свердління - це пожежобезпечний метод. При проведенні робіт деталі механізмів не нагріваються, не димлять, на відміну від термічних методів свердління. Для свердління використовується сучасна техніка. Технологія свердління за допомогою алмазних сверел грунтується на використанні механічних властивостей алмазів. Ріжуча кромка інструменту містить сегменти, що місять алмази - металеві сполучні компоненти, спечені з діамантовою крихтою. Робоча кромка інструменту не затупляется завдяки особливим властивостям алмазів: поступовий знос матриці призводить до появи нових алмазів.

Застосування технологій алмазного свердління і буріння можна спостерігати всюди. Починаючи від глобальних будівельних і дорожніх проектів при свердлінні бетону та асфальту, і закінчуючи свердлінням отворів алмазною коронкою в побутових умовах при ремонті квартири. Таке свердління успішно використовується при прокладанні комунікацій та отримання отворів, оскільки не спричиняють вібрацій. Завдяки своїй універсальністі сфера застосування алмазного свердління дуже широка: алмазне буріння під кондиціонер, свердління отворів в будівельних матеріалах, алмазне свердління залізобетону, свердління віддушин і продухів у фундаменті, і т.п.

Якщо ви шукаєте команду фахівців, яка здійснює алмазне буріння на високому рівні, тоді вам до компанії ВІКОРТ. Детальніше - тут!