У повсякденному житті людину оточують найрізноманітніші предмети, які виготовлені з різнорідних матеріалів. Більшість з яких мають схильність до корозії при дії на них агресивних середовищ, вологості та високої температури. Руйнування матеріалів внаслідок корозії завдає світовій спільноті величезного економічного збитку, тому боротьба з корозією - одне з найважливіших завдань, які доводиться вирішувати людині. Найбільш схильним до корозії вважається метал.

Антикорозійний захист технологічного обладнання, яке експлуатується в небезпечному виробничому середовищі, є однією з найважливіших науково-технічних та економічних задач світового господарства. В розвинених країнах на боротьбу з корозією щороку витрачають 2-4 % валового національного продукту.

В Україні також є чимало компаній, які пропонують послуги антикорозійного захисту. Однією з кращих є НПФ ВІКОРТ. Підприємство має штат кваліфікованих спеціалістів, які виконують антикорозійний захист якісно та швидко!

Для будь-яких металевих конструкцій компанія ВІКОРТ пропонує найбільш простий та доступний спосіб захисту від корозії - застосування спеціальних антикорозійних покриттів по металу.

Компанія ВІКОРТ пропонує цілу серію лакофарбових матеріалів, які спеціально призначені для антикорозійного захисту металу. Підприємство здійснює антикорозійний захист і вибір схеми захисту, з урахуванням кліматичних умов конкретного регіону, характеристик середовища експлуатації металевої конструкції, а також враховує умови при нанесенні антикорозійного покриття. В залежності від них фахівці підбирають кількість шарів, загальну товщину покриття та інші важливі параметри.

Крім ЛФМ матеріалів для антикорозійного захисту металоконструкцій підприємство ВІКОРТ використовує й пластмасові антикорозійні покриття з поліетилену, поліізобутилену, фторопласту, нейлону, полівінілхлориду та інші. Вони відрізняються високою водо-, кислото- та лугостійкістю.

Також для антикорозійного захисту металу, компанія використовує покриття на основі каучуку (гумування) або мастики.

Якщо ж говорити про підземні споруди, наприклад, трубопроводи, то тут доцільно використовувати захист бітумами та асфальтами, полімерними стрічками та емалями.

Засоби проти корозії, які використовує підприємство, призначені для захисту металів від корозії, захисту від корозії різних трубопроводів, металоконструкцій, а також для:

- захисту від корозії водооборотних систем;
- консервації підготовленої металевої поверхні;
- консервації трубопроводів, агрегатів та ін;
- опресування виробів, обладнання;
- випробування виробів гідростатичним тиском;
- очищення виробів чи обладнання від іржі і накипу;
- заповнення пожежних систем.

Якщо вам потрібно скористатися послугами антикорозійного захисту, то завітайте до компанії ВІКОРТ! Тільки тут кращі спеціалісти та матеріали для знищення головного ворога металу - корозії!