Послуги, які надає компанія

За період свого існування компанія ВІКОРТ зуміла зайняти впевнені позиції на ринку України та здобути повагу широкої аудиторії клієнтів. Які з впевненістю замовляють послуги антикорозійного захисту, громозахисту, антизледеніння, магнітної обробки води та інші послуги.
НПФ ВІКОРТ протягом всього терміну свого існування прагне до залучення прогресивних і новітніх технологій у сфері виробництва, проектування, вишукувань та досліджень. Компанія розробляє й вдосконалює обладнання, яке не тільки безпосередньо використовує в процесі діяльності але й виходить з ним на ринки України.

ВІКОРТ за значні досягнення у впровадженні технологічних розробок та виробництво високоякісної продукції відзначена Дипломом лауреата Загальнонаціонального конкурсу "Вища проба" за 2005 рік. У 2007 році нагороджено Дипломом Всеукраїнського конкурсу "ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ", а керівництво фірми - відзнакою "За відданість своїй справі" Міністерства будівництва, архітектури та ЖКГ України.

Підприємство ВІКОРТ нагороджено наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України медаллю «За сприяння в охороні державного кордону України». «За сприяння в охороні державного кордону України». І це далеко не усі нагороди на рахунку компанії. А головне те, що підприємство з величезним потенціалом не зупиняється на досягнутому.

Компанія ВІКОРТ надає повні гарантійні зобов'язання зі всього комплексу робіт, які вона виконує: будь то антикорозійний захист, чи блискавкозахист, чи електромонтажні роботи...
Наукові та практичні досягнення підприємства ВІКОРТ неодноразово представлялися в матеріалах міжнародних конференціях.

Фірма працює в Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Черкасах, Житомирі, Полтаві, Вінниці, Чернівцях, Чернігові, Луцьку та інших містах України!

Компанія пропонує досить широкий спектр послуг, а саме:
- антикорозійний захист
- система блискавкозахисту
- система антизледеніння, антиобмерзання
- магнітна обробка води
- алмазне свердління технологічних отворів
- осушення стін цокольних поверхів, стін підвалів
- посилення фундаментів будівель
- інженерно-геологічні дослідження

Завітайте до компанії ВІКОРТ та переконайтеся самі в 100% якості та надійності послуг, які надає підприємства!

Чекаємо на вас!

 

Контакти

Антикорозійний захист, система антизледеніння, блискавкозахист будівель - ВІКОРТ
(основний офіс)

04073, Україна, Київська, Киев, ул. Северо-Сырецкая, будинок 3
  • +38 (044) 332-36-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги