Запитання : Що таке магнітна обробка води?

Магнітна обробка води - це процес обробки магнітним полем водного розчину, в якому містяться солі тимчасової жорсткості, в основному, це гідрокарбонати кальцію і магнію: Са (НСО3) 2 і Mg (НСО3) 2. Результатом такої обробки є зниження накипформування на нагрівальної поверхні.

Магнітна обробка води широко використовується в конденсаторах парових турбін, в парогенераторах низького тиску і малої продуктивності, в теплових мережах і системах гарячого водопостачання, в різних теплообмінних апаратах. У порівнянні з поширеними методами пом'якшення води магнітну обробку відрізняють простота, дешевизна, безпека, екологічність, низькі експлуатаційні витрати.

Якщо вас цікавить інформація про послуги магнітної обробки води, телефонуйте (044) 332-36-16, (044) 331-36-16. Тут ви маєте чудову можливість також дізнатися більше про такі послуги, як антикорозійний захист, алмазное сверління.

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Контакти

Антикорозійний захист, система антизледеніння, блискавкозахист будівель - ВІКОРТ
(основний офіс)

04073, Україна, Київська, Киев, ул. Северо-Сырецкая, будинок 3
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги