Про компанію

У вас є проблема - ми знаємо як її вирішити!

Ви втомилися боротися з корозією комунікації, інженерних мереж? Тоді довірте вирішення цієї проблеми команді спеціалістів компанії ВІКОРТ! Антикорозійний захист сильної дії пропонує фірма з багатим досвідом роботи у цій сфері. Спеціалісти компанії знають все про антикорозійний захист та про те, як боротися з корозією. Крім того, антикорозійний захист - не єдиний напрямок діяльності компанії. Також фірма здійснює монтаж каналізації, алмазне свердління, встановлює системи блискавкозахисту та системи антизледеніння, а також пропонує обладнання для магнітної обробки води та багато інших послуг. Якщо бажаєте дізнатися більше, читайте далі...

Компанія ВІКОРТ: знай наших!

ТОВ "Науково-виробнича фірма ВІКОРТ має багатий досвід роботи у різноманітних сферах. Фірма заснована у 1994 році. З 17 лютого 1995 року фірма активно функціонує як науково-виробнича установа.

ВІКОРТ діє на підставі державних ліцензій, атестатів та дозволів, наданих Держбудом України, Державним Департаментом пожежної безпеки МНС України, УкрЦСМ, Держнаглядохоронпраці та ін.

Антикорозійний захист - 100% надійності!

Антикорозійний захист - це один із напрямків діяльності компанії Вікорт. Спеціалісти фірми здійснюють антикорозійний захист внутрішньої корозії внутрішньобудинкових та внутрішньомайданчикових мереж гарячого та холодного водопостачання.

Також компанія пропонує електрохімічний антикорозійний захист зовнішніх інженерних мереж, комунікацій і споруд, у тому числі магістральних трубопроводів різного призначення (з допомогою катодних станцій і протекторів).

Системи блискавкозахисту - допомога під час зливи!

Пожежі, вихід із ладу виробничого обладнання, тривалі й складні процеси відновлення інженерних систем та кабельних мереж - це прямі збитки від ударів блискавки та дії грозового потенціалу. Уникнути ризику матеріальних втрат пропонує компанія ВІКОРТ за допомогою сучасних систем, призначених для приймання, відведення та заземлення енергії блискавки, які не вимагають значних часових затрат для монтажу великої площі, додаткового обладнання для встановлення.

Системи антизледеніння від ВІКОРТ!

Підприємство ВІКОРТ пропонує сучасні системи антизледеніння покрівлі та дахів, що повністю виключають утворення льоду, своєчасно запобігаючи його виникнення. Вони розтоплюють сніговий покрив за допомогою теплової енергії. Тому з системою вам більше не доведеться витрачати час на виснажливе очищення покрівлі після рясного снігопаду.

Магнітна обробка води!

Компанія ВІКОРТ пропонує широкий асортимент обладнання для очищення води. Підприємство пропонує апарати для магнітної обробки води. Вся продукція для очищення, яку пропонує компанія якісна та надійна!

На рахунку компанії!

За період свого існування компанія зуміла зайняти впевнені позиції на ринку України та здобути повагу широкої аудиторії клієнтів, які з впевненістю замовляють послуги антикорозійного захисту, громозахисту та інші послуги компанії.

НПФ ВІКОРТ протягом всього терміну свого існування прагне до залучення прогресивних і новітніх технологій у сфері виробництва, проектування, вишукувань і досліджень, розробляє і вдосконалює обладнання, яке не тільки безпосередньо використовує в процесі діяльності, але й виходить з ним на ринки України.

ТОВ НВФ ВІКОРТ за значні досягнення у впровадженні технологічних розробок і виробництво високоякісної продукції відзначена Дипломом лауреата Загальнонаціонального конкурсу "Вища проба" за 2005 рік. У 2007 році нагороджено Дипломом Всеукраїнського конкурсу "ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ", а керівництво фірми - відзнакою "за відданість своїй справі" Міністерства будівництва, архітектури і ЖКГ України.

ТОВ НВФ ВІКОРТ нагороджено наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України медаллю «За сприяння в охороні державного кордону України». «За сприяння в охороні державного кордону України». І це далеко не усі нагороди на рахунку компанії. А головне те, що підприємство з величезним потенціалом не зупиняється на досягнутому.

На правах гарантії!

ТОВ НВФ ВІКОРТ несе повні гарантійні зобов'язання по всьому комплексу робіт, які вона виконує: будь то антикорозійний захист, чи грозозахист, чи електромонтажні роботи...

Наукові та практичні досягнення ТОВ НВФ ВІКОРТ неодноразово представлялися в матеріалах міжнародних конференціях.

 
 

Статті компанії

Принцип роботи заземлення

09 серпня 2021 в 16:09
 
Принцип роботи заземлення

Захисне заземлення – це електричне з'єднання обладнання з землею. Призначення захисного заземлення – усунення загрози ураження електричним струмом при контакті з об'єктом, який знаходиться під напругою. Принцип його роботи…

 
 

Особливості антикорозійного захисту

21 липня 2021 в 11:05
 
Особливості антикорозійного захисту

Антикорозійний захист виробів, конструкцій і споруд - це комплекс захисних засобів, які застосовуються до об'єктів, з метою запобігання та профілактики корозійних процесів. Необхідно, щоб даний захист застосовувався на вс…

 
 

Контакти

Антикорозійний захист, система антизледеніння, блискавкозахист будівель - ВІКОРТ
(основний офіс)

04073, Україна, Київська, Киев, ул. Северо-Сырецкая, будинок 3
  • +38 (044) 332-36-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги